Developerské projekty

Nalezeno 4 nemovitostí
Prodáno

Garážový dům Sedláčkova - prodej krytých garážových stání

Ve výhradním zastoupení developera nabízím k prodeji krytá parkovací stání v garážovém domě Sedláčkova, Brno - Líšeň. Tento garážový dům má 2 podlaží. Celkový počet parkovacích stání je 194, počet stání pro motocykly je 11, dále 4 velké sklepy a 7 venkovních parkovacích stání. Rozměry jednotlivých stání od 5 x 2,5 m. Obě parkovací podlaží garážového domu jsou napojena přímo na veřejnou účelovou komunikaci z jižní strany garážového domu. Od vnějšího prostoru jsou garáže odděleny automatickými vjezdovými vraty, která současně spínají osvětlení vjezdu při jejich otevření. Prostor s parkovacími stáními je osvětlen zářivkovými svítidly s lineárními zdroji a elektronickými předřadníky se zónovým spínáním. Větrání garáží je zajištěno jednak přirozeným větráním (stavební otvory jsou kryty ocelovými lamelami), dále pak vzduchotechnikou s ventilátory, které se spouští automaticky impulsem od čidel kvality vzduchu, rozmístěných po celé ploše patra. 3. PP tvoří pouze únikový koridor s ústím mimo objekt garáží. Objekt je napojen na elektřinu se samostatným měřením pro každé jednotlivé podlaží, požární vodovod a dešťovou kanalizaci. Parkovací podlaží jsou vzájemně propojena dvěma schodišti. Cena garážového stání je 240.000 Kč (DPH se zde neuplatňuje), cena stání pro motorky 100.000,- Kč. Prodej zahájen.

garáž
Brno-Líšeň
Prodáno

REZIDENCE FRANCOUZSKÁ

Rezidence Francouzská nabízí 11 prostorných a komfortních bytů a 1 nebytový prostor, které splňují náročné požadavky uživatelů, a představuje kvalitní bydlení v těsné blízkosti centra. Dům má 6 nadzemních podlaží s výtahem, v přízemí obchodní prostor a v posledním podlaží atraktivní podkrovní byty. Dispozice bytů jsou 2+kk, 3+kk a 4+kk. K dispozici vyhrazená venkovní parkovací stání. Sofistikované architektonické provedení a citlivý výběr standardů, které podtrhují charakter celého domu, jsou zárukou nadstandardního bydlení, jakož i jedinečné investice. Do centra je to několik minut, zastávky tramvaje jsou nadosah a na dálnici budete autem za 13minut. Lokalita má veškerou občanskou vybavenost, obchody, restaurace, nemocnice, školy, cyklostezku, nově opravený park Schreberovy zahrádky, divadla, a další. V ulici Francouzská dříve byly krásné měšťanské domy. Díky městu i soukromým investorům získává v současnosti ulice opět svůj půvab. Stavební práce již byly dokončeny. Ceny začínají od 2.800.000,- Kč.

2+kk až 4+kk
Brno-střed
Prodáno

PARK REZIDENCE - prodej podzemních parkovacích stání

V zastoupení developera nabízím k prodeji krytá parkovací stání v developerském projektu Park Rezidence, Brno - Královo Pole, ulice Mojmírovo náměstí. Parkovacích stání je celkem 144. Vjezd do garáží je z ulice Košinova. Komplex Park Rezidence má celkem 3 podzemní patra. Cena je uvedena bez DPH. Vzhledem k tomu, že se jedná o developerský projekt, klient neplatí provizi RK. Budova má energetickou náročnost skupiny B.

garáž
Brno-Královo Pole
Prodáno

PARK REZIDENCE - doprodej střešních bytů a komerčních prostor

Projekt Park Rezidence je soubor čtyř bytových domů se soukromými zahradami na Mojmírově náměstí v Králově Poli. Vybrat si můžete z bytových jednotek o dispozicích 1+kk až po 4+kk. Jednotlivé dispozice jsou navrženy v několika variantách a velikostech tak, abychom se co nejvíce přiblížili vašim potřebám a finančním možnostem. Luxusní byty s velkými terasami jsou umístěny v 5.NP. Při projektování byl kladen důraz především na komfort, účelnost a funkčnost jednotlivých bytů a celého projektu jako celku. Součástí každého bytu je balkon a komora nebo sklepní kóje. K bytu náleží garážové stání v podzemních podlažích. Výborná dopravní dostupnost, občanská vybavenost, jedinečné soukromé zahrady uvnitř komplexu, moderní architektura, ale i příznivé ceny jsou zárukou spokojeného, klidného a komfortního bydlení. OBECNÉ INFORMACE: Počet bytů v první etapě: 42, počet podlaží: 5 nadzemních, 3 podzemní, kategorie bytů: 1+kk - 4+kk, velikost bytů: 31,90 - 123,24 (čistá plocha bez balkonu/terasy). Součástí každého bytu je komora nebo sklepní kóje a balkon nebo terasa. Ke každému bytu náleží garážové stání v podzemních podlažích.

1+kk až 4+kk
Brno-Královo Pole

Vytvořilo FEO