Profil

Hana Večeřová

O mně

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 2009, mám za sebou stovky úspěšně prodaných a pronajatých nemovitostí a stejný počet referencí od spokojených klientů. Posledních pár let již pracuji na doporučení.

Mám ekonomické vzdělání se zaměřením na marketing a management. Dalšími obory, kterým jsem se aktivně věnovala, bylo účetnictví, administrativa, výpočetní technika a studium cizích jazyků (anglický a německý jazyk).

Anglickému jazyku se aktivně věnuji od roku 1995. Během let se mými obchodními partnery staly zahraniční společnosti z různých zemí světa a mezi mé klienty se zařadili i zahraniční manažeři, IT specialisté či ředitelé společností. Vzhledem k této skutečnosti jsem usoudila, že je nutné posunout úroveň anglického jazyka na vyšší úroveň a v roce 2016 jsem navštěvovala roční prezenční studium na jazykové škole ILC International House (úroveň FCE/CAE).

V současné době patří mezi mé klienty pracovníci z firem jako IBM, Motorola, Red Hat, Honeywell, Daido Metal, AT&T, MUNI, Lufthansa, Ceitec, aj.

Proč nemovitosti?

Po zkušenostech v obchodní činnosti jsem v nemovitostech našla to, co jsem celou dobu hledala. Pestrou práci, kreativitu, různorodost, kontakt s klienty, cestování a rozšíření vědomostí v oblasti práva a stavebnictví.

Dalším důležitým faktorem je to, že chci bojovat za lepší realitní svět a dokázat, že i tento business se dá dělat poctivě, s láskou a úctou ke klientům.

Největší odměnou je pro mě spokojenost klienta a následné doporučení rodině, kolegům a přátelům. ANO, TATO PRÁCE MÁ SMYSL.


Na co se specializuji a kde působím

Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí, konkrétně byty a domy. Do mého portfolia spadají také komerční záležitosti jako kanceláře nebo obchodní prostory, pozemky, chaty či rekreační objekty. Od roku 2016 se aktivně věnuji i developerským projektům.

Mojí hlavní lokalitou je Brno – město a Brno – venkov.

V Brně žiji odmalička, takže mám výbornou znalost jednotlivých částí Brna, orientuji se v tržních cenách a mám spoustu lokálních kontaktů.

Od roku 2017 jsem si přibrala do portfolia také Zlínský a Olomoucký kraj, a to díky svým dlouholetým klientům, kteří se nechtěli svěřit do péče nikoho jiného, čehož si velice vážím a děkuji jim za důvěru.


Co ode mne můžete očekávat

Ke každému klientovi přistupuji individuálně s otevřenou komunikací, neboť si uvědomuji, že každý klient má jiné potřeby a upřednostňuje jiný způsob jednání.

Snažím se Vás poznat a pochopit Vaše představy, abych Vám byla schopna ušít servis na míru. Zakládám si na spolehlivosti, dochvilnosti, profesionalitě a lidskému přístupu. Po úvodním setkání společně zjistíme, jaká je ideální cena Vaší nemovitosti a postavíme pevné základy našeho partnerství. Budu velice ráda, když se budete chtít přesvědčit sami o mé profesionalitě a s důvěrou se rozhodnete mi svěřit právě Vaši nemovitost.

Mým cílem bude ušetřit Váš čas, Vaše peníze, a hlavně Vaše nervy.


Mé služby
Hana Večeřová

Proč spolupracovat se mnou

Dlouholeté zkušenosti na realitním trhu od roku 2009

Stovky prodaných a pronajatých nemovitostí

Stovky referencí od nabízejících a poptávajících klientů

Mluvím anglicky a spolupracuji se zahraničními firmami

Vlastní databáze poptávajících klientů

Home staging – špičková prezentace nabízených nemovitostí

100% záruka spokojenosti a garance vrácení rezervační zálohy

Špičkový právní servis v oblasti realitního práva

Čestné jednání a mých 5P (poctivost, profesionalita, pracovitost, připravenost, preciznost)

Opatrnost (vím, kde číhá nebezpečí a díky mnoholeté praxi jsem schopna tyto rizika eliminovat)

Ušetřím Váš čas, Vaše peníze a Vaše nervy a nikdy Vás nenechám prodat či pronajmout Vaši nemovitost pod cenou. Vždy se budu snažit o nejvyšší možnou reálnou cenu, ale zároveň Vám nikdy nebudu slibovat nemožné.

Rozumím tomu, co dělám. Neustále se vzdělávám, absolvuji různé kurzy a semináře, abych si rozšířila obzory a byla klientům schopna sdělit, co je nyní aktuální jak na trhu, tak v zákoně.

Certifikace

Vytvořilo FEO