Aktuální nabídka nemovitostí

Okres:
Nalezeno 10 nemovitostí

Pronájem bytu 2+1, Brno Štýřice, dva balkóny, neprůchozí pokoje, ulice Polní

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu prostorný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě Brno - Štýřice, ulice Polní. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Celková plocha bytu je 62,7 m2, k němu náleží dva balkóny (jeden 0,9 m2, druhý 2,1 m2). Dispozice bytu: kuchyně 12,20 m2, jedna ložnice 18 m2, druhá ložnice 18,6 m2, vstupní chodba 10,30 m2, koupelna 2,4 m2 a samostatné WC 1,2 m2. Ložnice jsou neprůchozí, plánek bytu naleznete ve fotogalerii. Byt se pronajímá jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, myčka, trouba, plynový vařič, odsavač par, pračka). Dále jídelní stůl a židle. Ve vstupní hale šatní skříň. Ostatní zařizovací předměty na fotografiích jsou současných nájemníků (ložnice jsou nezařízené). Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. Parkování v okolí domu. Výborná dopravní dostupnost, do centra pár minut pěšky, zastávka kousek od domu (tramvaj a autobus). K dispozici od června 2021. Prohlídky možné po domluvě.

2+1
Brno-střed

Pronájem nového bytu 2+kk, Brno Veveří, po kompletní rekonstrukci, kompletně zařízený, ulice Údolní

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný prostorný byt 2+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Veveří, ulice Údolní. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží cihlového bytového domu s výtahem, který je po kompletní rekonstrukci. Celková plocha bytu je 53,8 m2, k němu náleží sklep 1,8 m2. Dispozice bytu: pokoj s kk 29,2 m2, ložnice 12,9 m2 (orientovaná do vnitrobloku), vstupní chodba 7,1 m, koupelna s WC 4,6 m2. Byt se pronajímá jako kompletně zařízený - viz. fotogalerie. Možnost připojení kabelové tv a internetu. Byt prošel generální rekonstrukcí (nové rozvody, nová okna, nová koupelna, nové podlahy). Byt je vhodný pro jednotlivce, pracující pár nebo zahraniční klientelu. Nájemníkům je k dispozici v domě kočárkárna, kolárna, klidová zóna dvorního traktu nebo střešní terasa s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, v blízkosti oblíbený park Kraví hora, hvězdárna, planetárium, bazén, vynikající steak house Monte Bú, na dosah hrad Špilberk. Parkování možné za domem (modré zóny). Byt je k dispozici od 1. května 2021. Ohledně prohlídek mne kontaktujte.

2+kk
Brno-střed

Pronájem pěkného bytu 1+kk, Brno - Ponava, zařízený, kousek od centra, ulice Staňkova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásně zařízený byt 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Ponava, ulice Staňkova, kousek od Lužáneckého parku. Byt je situován v 1.NP cihlového domu. Byt se pronajímá jako kompletně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěných el. spotřebičů (varná deska, digestoř, trouba, myčka nádobí), samostatně stojící lednice s mrazícím boxem, kuchyňský stůl se židlemi, rozkládací pohovka, obývací stěna s TV. Všechny další zařizovací předměty naleznete v sekci fotogalerie. Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. Parkování v okolí domu. V bezprostřední blízkosti se nachází Lužánecký park, který je centrem mnoha volnočasových aktivit. Výborná dopravní dostupnost, do centra pár minut, zastávka kousek od domu (tramvaj a trolejbus). K dispozici ihned.

1+kk
Brno-Královo Pole
Zarezervováno

Pronájem bytu 1+kk, Brno Veveří, po kompletní rekonstrukci, částečně zařízený, ulice Údolní

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný prostorný byt 1+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Veveří, ulice Údolní. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlového bytového domu s výtahem, který je po kompletní rekonstrukci. Celková plocha bytu je 41,7 m2, k němu náleží sklep 1,8 m2. Dispozice bytu: pokoj s kk 28,5 m2, vstupní chodba 4,1 m, koupelna 4,2 m2 a samostatné WC 1,5 m2. Byt se v současné době pronajímá jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, myčka, el. trouba, varná deska, odsavač par). Dále rozkládací sedačka a křeslo. Po domluvě s pronajímateli lze byt dovybavit dle požadavků budoucího nájemníka. Možnost připojení kabelové tv a internetu. Byt prošel generální rekonstrukcí (nové rozvody, nová okna, nová koupelna, repas parkety). Nájemníkům je k dispozici v domě kočárkárna, kolárna, klidová zóna dvorního traktu s dominantou stromu nebo střešní terasa s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, v blízkosti oblíbený park Kraví hora, hvězdárna, planetárium, bazén, vynikající steak house Monte Bú, na dosah hrad Špilberk. Parkování možné za domem (modré zóny). Byt je k dispozici od 1. května 2021, lze i dříve po domluvě. Ohledně prohlídek mne kontaktujte.

1+kk
Brno-střed
Zarezervováno

Prodej bytu 2+kk, Brno Soběšice, cihlový dům, zahrádka, ulice Zeiberlichova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji pěkný útulný byt 2+kk ve vyhledávané lokalitě Brno Soběšice, na ulici Zeiberlichova. Byt je situován v přízemí malého cihlového bytového domu. Podlahová plocha bytu je 37,79 m2, k němu náleží zahrádka 15 m2. Dispozice bytu: kuchyně s obývacím prostorem 19,38 m2, ložnice 7,68 m2, vstupní chodba 4,56 m2, koupelna s WC 4,07 m2, komora 2,10 m2. Parkování možné za domem nebo v blízkém okolí, výborná dopraví dostupnost, zastávka MHD kousek od domu, do centra Brna půl hodinky. Byt je prodává jako nezařízený (pouze kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči), v ložnici je vestavěná šatní skříň. Ostatní zařizovací předměty na fotografiích jsou stávající nájemkyně. Byt je vhodný na investici, současná nájemkyně má výbornou platební morálku a v bytě je několik let. K dispozici po domluvě.

2+kk
Brno-sever
Zarezervováno

Prodej obchodního prostoru na atraktivním místě, Brno Veveří, ulice Údolní

Obchodní prostory na atraktivním místě. Dovolujeme si vám nabídnout obchodní prostor v blízkosti centra Brna na adrese Údolní 36. Obchodní prostor se nachází v přízemí cihlového bytového domu s byty a nebytovými prostorami, kde právě probíhá celková rekonstrukce. Výsledkem rekonstrukce bude moderní budova, která bude dominantou celého veřejného prostoru křižovatky Údolní - Úvoz. Dispozice prostoru: obchodní prostor 54,9 m2, do kterého vedou dva vstupy přímo z ulice Údolní. Lze tak mít dvě oddělené místnosti. V zadní části je sociální zázemí 3,5 m2 (včetně sprchy) a kuchyňka 4,7 m2. Obchodní prostor se nachází 100 m od zastávky tramvaje č. 4. Skutečnost, že kolem výlohy obchodního prostoru jezdí tato tramvaj, přináší bezplatnou reklamu. V nároží bytového domu zůstane obchodní prostor - svatební salón. Bytový dům Byty v 2. až 4. podlaží prochází generální opravou. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními. Obchodní prostor se prodává bez kuchyňské linky a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně).

open space
Brno-střed

Prodej stavebního pozemku, veškeré sítě na hranicích pozemku, Brno venkov, městys Medlov

Ve výhradním zastoupení vlastníků pozemku nabízím krásný rovný pozemek pro výstavbu RD v obci Medlov, 25 km od Brna, směrem na Pohořelice. Pozemek se skládá ze dvou parcel o celkové výměře 3332 m2. Na hranici pozemku veškeré IS. Celková možná zastavěnost pozemku je 2400 m2. Pozemek tedy lze využít na vybudování krásného domu s možností maximálního soukromí pro budoucího vlastníka, popřípadě lze pozemky rozdělit, s čímž územní plán počítá. Při rozdělení je minimální plocha pozemku 600 m2. Územní plán tedy počítá s výstavbou rodinných patrových domů. Medlov leží v otevřené bezlesé krajině Dyjsko-svrateckého úvalu při levém břehu řeky Jihlavy. Tato oblast je součástí Přírodního parku Niva Jihlava. V současné době žije v městysi Medlov cca 800 obyvatel. Vzhledem k probíhající výstavbě nových rodinných domů, celkový počet domů a tím i občanů pomalu roste. Do Brna autem cca 25 minut.

Medlov
Zarezervováno

Podej prostorného nového bytu 2+1, Brno Veveří, byt po kompletní rekonstrukci, sklep, ulice Údolní

Ve výhradním zastoupením vlastníka objektu nabízím k prodeji krásný světlý byt 2+1 pod označením 301 v atraktivní lokalitě Brno - Veveří, ulice Údolní, v projektu U36. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. CP bytu je 62,3 m2 a k němu náleží sklepní kóje. Dispozice: kuchyně 10,6 m2, ložnice 12,7 m2, druhá ložnice 29,4 m2, koupelna s WC 5,4 m2, vstupní chodba 2,9 m2 a komora 1,4 m2. Cihlový bytový dům právě prochází celkovou rekonstrukcí a výsledkem bude moderní bytový dům poskytující kvalitní bydlení se společnou střešní terasou a upraveným dvorem se zelení. Generální oprava zahrnuje vybudování nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí, výměnu oken, výměnu či repasování dveří a podlahových krytin. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními. Bonusem bude střešní terasa i klidová zóna v podobě upraveného dvoru s dominantou vzrostlého stromu. Na tomto místě budou obyvatelé domu relaxovat mimo ruch města. Byty se prodávají bez kuchyňské linky, vestavěných skříní a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně). Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, v blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost.

2+1
Brno-střed
Zarezervováno

Prodej prostorného bytu 2+1, Brno Veveří, neprůchozí pokoje, cihlový dům, byt po rekonstrukci, ulice Údolní

Ve výhradním zastoupením vlastníka objektu nabízím k prodeji krásný světlý byt 2+1 pod označením 201 v atraktivní lokalitě Brno - Veveří, ulice Údolní, v projektu U36. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. CP bytu je 62,2 m2 a k němu náleží sklepní kóje. Dispozice: kuchyně 10,5 m2, ložnice 12,6 m2, druhá ložnice 29,4 m2, koupelna s WC 5,4 m2, vstupní chodba 2,9 m2 a komora 1,4 m2. Cihlový bytový dům právě prochází celkovou rekonstrukcí a výsledkem bude moderní bytový dům poskytující kvalitní bydlení se společnou střešní terasou a upraveným dvorem se zelení. Generální oprava zahrnuje vybudování nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí, výměnu oken, výměnu či repasování dveří a podlahových krytin. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními. Bonusem bude střešní terasa i klidová zóna v podobě upraveného dvoru s dominantou vzrostlého stromu. Na tomto místě budou obyvatelé domu relaxovat mimo ruch města. Byty se prodávají bez kuchyňské linky, vestavěných skříní a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně). Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, v blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost.

2+1
Brno-střed

REZIDENCE ÚDOLNÍ - U36

Projekt Rezidence Údolní 36 přináší atraktivní bydlení v centru města. Na kompletní rekonstrukci bytů a společných částí domu s citlivým propojením původních prvků s moderními navazuje dvoupodlažní bytová nástavba s krásnými výhledy na panoráma města Brna s dominantou hradu Špilberk. Díky půdní nástavbě nabídne dům dalších zcela nových 12 bytů nejžádanější kategorie 2+kk. Střešní terasa, kde si vychutnáte ranní kávu s pohledem na město i klidová zóna v podobě upraveného dvoru se vzrostlým stromem, to vše pro vás bude připraveno. Stávající byty (celkem 21 bytových jednotek) prochází generální opravou zahrnující vybudování nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí, výměny oken, dveří a podlahových krytin. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nové koupelny respektují historický ráz domu. Podlahy budou pokryty parketami, vinylem či dlažbou. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled.Byty v obou patrech nástavby budou disponovat balkónem či terasou. Do všech pater se dostanete novým výtahem. Nezapomnělo se ani na úpravu suterénu, kde budou vybudovány sklepní kóje pro každý byt a také dva ateliéry. Jedná se o zcela nové jednotky s vlastními terasami, které přinesou těmto prostorům světlo a jedinečnou atmosféru.Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, kam se ještě rychleji dostanete tramvají č. 4 se zastávkou 100 m od bytového domu. Stejně rychle však utečete před ruchem města do oblíbeného parku Kraví hora, kde naleznete nejen oddych v přírodě, ale také hvězdárnu, planetárium, sportoviště a bazén. Hrad Špilberk, který lze vidět z vyšších pater bytového domu a střešní terasy, je téměř na dosah ve vzdálenosti 1 km. V blízkosti bytového domu naleznete veškerou občanskou vybavenost k pohodlnému životu v centrum města. Ceny od 2.600.000,- Kč

1+kk a 2+kk
Brno-střed

Chcete najít nemovitost ke koupi nebo k pronájmu?

Vyplňte následující formulář a já vás kontaktuji hned jak to bude možné.

Vaše kontaktní údaje *

Požadavky na nemovitost

Balkon
Garáž
Terasa
Sklep

Upřesnění poptávky

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/EC („GDPR“)

 

tímto svobodně a dobrovolně uděluji Souhlas JAKOŽTO KLIENT se zpracováním osobních údajů („Souhlas“) Haně Večeřové, IČO: 01713507 se sídlem: Holandská 878/2, Brno, 639 00, kontaktní e-mail: info@hanavecerova.cz.

 

 Kompletní znění všobecných podmínek ke zpracování osobních údajů naleznete zde

Všeobecné podmínky

Vytvořilo FEO