Aktuální nabídka nemovitostí

Okres:
Nalezeno 9 nemovitostí

Prodej bytu 3+kk, Brno Královo Pole, dva balkóny, neprůchozí pokoje, ulice Purkyňova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji pěkný světlý byt 3+kk v OV v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Purkyňova, bytový dům Eden. Byt situován ve 3.nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. CP bytu je 59,62 m2, k němu náleží dva balkóny (2,30 m2 a 5,85 m2). Dispozice: obývací prostor s kuchyňským koutem 21,11 m2, vstupní hala 8,25 m2, první ložnice 11,83 m2, druhá ložnice 11,86 m2, koupelna 2,81 m2, WC 1,50 m2, komora 2,26 m2. Ložnice jsou neprůchozí. Byt se prodává jako částečně zařízený, tzn. pouze kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů + kombinovaná lednice s mrazícím boxem. Ostatní zařizovací předměty jsou stávajících nájemníků a tudíž nejsou součástí prodeje. Parkování je možné v okolí domu. Možnost připojení kabelové TV a internetu. V okolí veškerá občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost, do centra pár minut. Prohlídky po domluvě. Cena je uvedena včetně provize RK.

3+kk
Brno-Královo Pole

Prodej bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, bytový dům, balkón, investiční příležitost, ulice Božetěchova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji pěkný světlý byt 1+kk v OV v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova, kousek od Technologického parku. Byt situován ve 2.nadzemním podlaží bytového domu se 2 výtahy. CP bytu je 21,15 m2, k němu náleží balkón 5 m2 a sklepní kóje 2,14 m2. Dispozice: pokoj s kuchyňským koutem 16,30 m2, předsíň 1,95 m2, koupelna s WC 2,90 m2. Orientace oken do ulice Božetěchova (západ). Dům je po kompletní rekonstrukci a revitalizaci. Vybavení bytu: kuchyňská linka s vestavěnou menší lednicí, varná deska, odsavač par, jídelní stůl se židlemi, rozkládací sedačka, bílé knihovny, šatní skříň, pračka. Jedná se o klidnou oblast s perfektní dostupností na MHD do centra města, nebo např. k VUT nebo IBM. Bezproblémové parkování před domem nebo kousek od domu. V blízkém okolí jsou dostupné všechny služby (např. obchod LIDL, lékárna, restaurace aj.). Možnost zřízení internetu přes společnost UPC. Budova má energetickou náročnost skupiny C. Nízké náklady na bydlení, výborná investiční příležitost. V současné době zde dlouhodobě bydlí nájemník s výbornou platební morálkou. Prohlídky po domluvě.

1+kk
Brno-Královo Pole

Prodej bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, bytový dům, balkón, investiční příležitost, ulice Božetěchova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji pěkný světlý byt 1+kk v OV v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova, kousek od Technologického parku. Byt situován v 7.nadzemním podlaží bytového domu se 2 výtahy. CP bytu je 20,8 m2, k němu náleží balkón 5 m2 a sklepní kóje 4,10 m2. Dispozice: pokoj s kuchyňským koutem 16 m2, předsíň 1,90 m2, koupelna s WC 2,90 m2. Orientace oken do ulice Sportovní (východ). Dům je po kompletní rekonstrukci a revitalizaci. Vybavení bytu: kuchyňská linka s vestavěnou menší lednicí, varná deska, odsavač par. Veškeré další zařizovací předměty na fotografiích jsou stávající nájemnice a tudíž nejsou součástí prodeje. Jedná se o klidnou oblast s perfektní dostupností na MHD do centra města, nebo např. k VUT nebo IBM. Bezproblémové parkování před domem nebo kousek od domu. V blízkém okolí jsou dostupné všechny služby (např. obchod LIDL, lékárna, restaurace aj.). Možnost zřízení internetu přes společnost UPC. Budova má energetickou náročnost skupiny C. Nízké náklady na bydlení, výborná investiční příležitost. Prohlídky po domluvě.

1+kk
Brno-Královo Pole

Pronájem bytu 2+1, Hrušovany u Brna, po modernizaci, lodžie, ulice Sídliště

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu prostorný byt 2+1+šatna v klidné lokalitě Hrušovany u Brna, ulice Sídliště. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží panelového domu bez výtahu. Celková plocha bytu je 59,2 m2, k němu náleží lodžie 3,8 m2, a sklepní kóje 4 m2. Byt se pronajímá jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěné myčky nádobí, trouby, odsavače par. Ve vstupní chodbě je věšákový systém na kabáty a botník. V šatně policový systém. Na přání budoucího nájemníka se byt může dozařídit (v případě náročnosti zařizovacích předmětů bude upraveno nájemné dle dohody). Byt prošel celkovou modernizací, v tuto chvíli probíhají dokončovací práce (olištování celého bytu). Byt je situován v klidné části Hrušovan s dobrou dostupností do Brna autem 20 minut, nebo vlakem 25 minut. Bezproblémové parkování před domem. Byt je k dispozici ihned, vhodný pro jednotlivce, pracující pár, studenty nebo rodinu. Prohlídky po domluvě.

2+1
Hrušovany u Brna
Zarezervováno

Prodej bytu 1+kk, Brno Bohunice, koupelna po rekonstrukci, dům po revitalizaci, ulice Spodní

Ve výhradním zastoupení nabízím převod družstevního podílu k bytu 1+kk v pěkné lokalitě Brno - Bohunice, ulice Spodní. Byt je situován v 7.nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Dům je po kompletní revitalizaci. Podlahová plocha bytu je 31,60 m2, k němu náleží sklep 1,40 m2. Dispozice bytu: obytná místnost s kuchyňským koutem 20,30 m2, předsíň 7 m2, koupelna 3,10 m2, samostatné WC 1 m2, spíž 0,20 m2. Byt se prodává včetně veškerých zařizovacích předmětů, které můžete vidět v sekci fotogalerie. Koupelna je kompletně zrekonstruovaná, byt je vybaven novými vstupními bezpečnostními dveřmi Magnum. Anuita je zcela splacena, byt může být převeden do OV do jednoho roku, v tom případě je možnost financovaní hypotečním úvěrem. Jedná se o klidnou část Bohunic s dobrou dostupností na MHD a do centra města. Bezproblémové parkování před domem. Budova má energetickou náročnost skupiny C. Velmi slušné náklady na bydlení, výborná investiční příležitost. Prohlídky možné po domluvě.

1+kk
Bohunice

Pronájem nového bytu 3+kk, Brno Pisárky, lodžie, novostavba, garáž, ulice Neumannova

Ve výhradním zastoupení vlastníků nemovitosti nabízím k pronájmu krásný nový byt 3+kk+šatna ve vyhledávané lokalitě Brno - Pisárky, ulice Neumannova. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 62,9 m2, k němu náleží lodžie 2,8 m2, sklepní kóje 2 m2 a vyhrazené parkovací stání v 1. podzemním podlaží bytového domu. Dispozice bytu: kuchyně s obývacím prostorem 22,8 m2, ložnice 12,3 m2, druhá ložnice (pracovna) 10,8 m2, vstupní hala 8,1 m2, šatna 2,9 m2, koupelna 4,6 m2, WC 1,40 m2. Byt se pronajímá jako částečně zařízený - tzn. kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, myčka, horkovzdušná trouba, varná deska, digestoř), jídelní stůl a 4 židle, sedačka, obývací stěna s TV, v ložnici manželská postel, v pracovně šatní skříň, v chodbě vestavěná šatní skříň. Na přání budoucího nájemníka se byt může dozařídit (v případě náročnosti zařizovacích předmětů bude upraveno nájemné dle dohody). Celý byt je vybaven posuvnými zatemňovacími okenicemi. Možnost připojení kabelové tv a internetu. Byt je vhodný pro jednotlivce, pár nebo zahraniční klientelu. Byt se nachází v klidné zóně. V domě je k dispozici sauna. Přímo do centra města se dostanete za pár minut autem i MHD. Díky tunelu v Pisárkách jste za stejnou dobu i na výjezdu D1. V okruhu do 1 km máte pěšky dostupnou mateřskou i základní školu, potraviny, lékárnu, doktory, poštu či restaurace.

3+kk
Brno-střed

Krásný nový byt 3+kk, Brno Štýřice, dvě terasy, klimatizace, parkovací stání, novostavba, ulice Vinohrady

Ve výhradním zastoupení vlastníků nemovitosti nabízím k pronájmu krásný luxusní prostorný byt 3+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Štýřice, ulice Vinohrady. Byt je situován v celém 5.nadzemním podlaží novostavby s výtahem. Na patře se nenachází žádný další byt, tudíž se jedná o naprosté soukromí, které je chráněné čipem, takže nikdo jiný do něj nemá z výtahu přístup. Soukromí je střeženo i u schodiště, které toto patro odděluje kovovou uzamykatelnou mříží. Celková plocha bytu je 106,28 m2, k němu náleží dvě terasy 3,68 m2 a 6,8 m2. Dispozice bytu: kuchyně (oddělena posuvnými dveřmi) 14,42 m2, obývací prostor 39,22 m2, ložnice 12,22 m2, druhá ložnice 13,18 m2, hala 8,24 m2, předsíň 4,30 m2, šatna 2,40 m2, koupelna s WC 8,80 m2, druhé samostatné WC 3,50 m2. Byt se pronajímá jako částečně zařízený - tzn. kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů tak, jak ji vidíte ve fotogalerii. Na přání budoucího nájemníka se byt může kompletně dozařídit (bude však upraveno nájemné dle náročnosti zařizovacích předmětů). Další zařizovací předměty a vybavení bytu: venkovní elektrické žaluzie v kuchyni a obývacím pokoji, vnitřní žaluzie (ložnice), ve všech pokojích klimatizace (včetně kuchyně), alarm, termostaty na ovládání teploty, "chytrý dům", požární hlásiče, světlíky, v koupelně podlahové vytápění, v předsíni šatní skříň, policový systém v šatně, vestavěná šatní skříň v jedné z ložnic. Možnost připojení kabelové tv a internetu. K dispozici je i vyhrazené parkovací stání uvnitř objektu, které lze pronajmout za 1.500,- měsíčně. Byt je vhodný pro jednotlivce, pár, rodinu nebo zahraniční klientelu. Byt se nachází v klidné zóně, kousek od ulice Vídeňská. V okolí veškerá občanská vybavenost, zastávka MHD u domu, do centra pár minut. K dispozici ihned.

3+kk
Brno-střed
Zarezervováno

Pronájem nového bytu 2+kk, Brno Veveří, kompletně zařízený, novostavba, ulice Údolní

Máme pro Vás plně vybavený slunný byt k pronájmu v 6. (nejvyšším) podlaží bytového domu s výtahem v centru Brna na ulici Údolní. Možnost parkování v garáži v docházkové vzdálenosti. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, vestavěnými skříněmi, postelí, sedačkou, stolem, pračkou i dalším nábytkem tak, aby se stačilo pouze nastěhovat. Bytový dům v nedávné době dostal nový, moderní vzhled a nabízí atraktivní městské bydlení. Střešní terasa, kde si vychutnáte ranní kávu s pohledem na město i klidová zóna v podobě upraveného dvoru se vzrostlým stromem, to vše je pro vás připraveno. Dispozice tohoto konkrétního bytu (42 m2) přináší pohodlné bydlení pro dvě osoby. Na vstupní chodbu navazuje koupelna s toaletou a obývací pokoj s kuchyní. Z obývacího pokoje se dostanete nejen do ložnice, ale i na lodžii, která se díky velkoformátovým posuvným dveřím a oknu stane součástí Vašeho obytného prostoru. K bytu náleží sklepní kóje (2,5 m2) a možnost využívat společnou kolárnu a kočárkárnu. Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, v blízkosti oblíbený park Kraví hora, hvězdárna, planetárium, bazén, vynikající steak house Monte Bú, na dosah hrad Špilberk. Parkování možné v sousedních ulicích (modré zóny) nebo je možné si pronajmout garáž 300 m od bytového domu na ulici Pellicova.

2+kk
Brno-střed

Prodej obchodního prostoru na atraktivním místě, Brno Veveří, ulice Údolní

Obchodní prostory na atraktivním místě. Dovolujeme si vám nabídnout obchodní prostor v blízkosti centra Brna na adrese Údolní 36. Obchodní prostor se nachází v přízemí cihlového bytového domu s byty a nebytovými prostorami, kde právě probíhá celková rekonstrukce. Výsledkem rekonstrukce bude moderní budova, která bude dominantou celého veřejného prostoru křižovatky Údolní - Úvoz. Dispozice prostoru: obchodní prostor 54,9 m2, do kterého vedou dva vstupy přímo z ulice Údolní. Lze tak mít dvě oddělené místnosti. V zadní části je sociální zázemí 3,5 m2 (včetně sprchy) a kuchyňka 4,7 m2. Obchodní prostor se nachází 100 m od zastávky tramvaje č. 4. Skutečnost, že kolem výlohy obchodního prostoru jezdí tato tramvaj, přináší bezplatnou reklamu. V nároží bytového domu zůstane obchodní prostor - svatební salón. Bytový dům Byty v 2. až 4. podlaží prochází generální opravou. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními. Obchodní prostor se prodává bez kuchyňské linky a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně).

open space
Brno-střed

Chcete najít nemovitost ke koupi nebo k pronájmu?

Vyplňte následující formulář a já vás kontaktuji hned jak to bude možné.

Vaše kontaktní údaje *

Požadavky na nemovitost

Balkon
Garáž
Terasa
Sklep

Upřesnění poptávky

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/EC („GDPR“)

 

tímto svobodně a dobrovolně uděluji Souhlas JAKOŽTO KLIENT se zpracováním osobních údajů („Souhlas“) Haně Večeřové, IČO: 01713507 se sídlem: Holandská 878/2, Brno, 639 00, kontaktní e-mail: info@hanavecerova.cz.

 

 Kompletní znění všobecných podmínek ke zpracování osobních údajů naleznete zde

Všeobecné podmínky

Vytvořilo FEO