Aktuální nabídka nemovitostí

Okres:
Nalezeno 11 nemovitostí

Pronájem krásného nového bytu, Brno Královo Pole, novostavba, Rezidence Chaloupkova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný nový byt 1+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Chaloupkova. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Jedná se o novostavbu Rezidence Chaloupkova. CP bytu je 20,5 m2, k němu náleží terasa (zahrádka) 12,7 m2. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěných el. spotřebičů (lednice, horkovzdušná trouba, sklo-keramická deska, digestoř, mikrovlnná trouba, pračka). Dispozice bytu - kuchyňský kout s obývacím prostorem 15 m2, koupelna s WC 2,5 m2, vstupní chodba 3 m2. Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. V domě je k dispozici kolárna. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost - do centra Brna pár minut, zastávka MHD v blízkosti domu. Budova má energetickou náročnost skupiny B. Byt je k dispozici ihned, ideální pro jednotlivce nebo zahraniční klientelu. Prohlídky po domluvě.

1+kk
Brno-Královo Pole

Pronájem krásného nového bytu, Brno Královo Pole, novostavba, Rezidence Chaloupkova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný nový byt 1+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Chaloupkova. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Jedná se o novostavbu Rezidence Chaloupkova. CP bytu je 19 m2, k němu náleží terasa (zahrádka) 6,9 m2. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěných el. spotřebičů ( lednice, horkovzdušná trouba, sklo-keramická deska, digestoř, mikrovlnná trouba, pračka). Dispozice bytu - kuchyňský kout s obývacím prostorem 13,5 m2, koupelna s WC 2,5 m2, vstupní chodba 3 m2. Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. V domě je k dispozici kolárna. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost - do centra Brna pár minut, zastávka MHD v blízkosti domu. Budova má energetickou náročnost skupiny B. Byt je k dispozici ihned, ideální pro jednotlivce nebo zahraniční klientelu. Prohlídky po domluvě.

1+kk
Brno-Královo Pole
Zarezervováno

Pronájem prostorného bytu 2+1, Brno Veveří, balkónek, neprůchozí pokoje, ulice Úvoz

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný prostorný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě Brno - Veveří, ulice Úvoz. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Celková plocha bytu je 56,7 m2, k němu náleží malý balkón. Dispozice bytu: kuchyně 12,5 m2, jedna ložnice 16,9 m2, druhá ložnice 14,5 m2, vstupní hala 7,32 m2, koupelna 2,72 m2, WC 1,8 m2, komora 0,96 m2. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, el. trouba, plynový panel, odsavač par, mikrovlnná trouba). V koupelně pračka. Růžový pokoj bude přemalován na bílo. Kuchyně, koupelna a WC po kompletní rekonstrukci. Možnost připojení na kabelovou televizi a internet. Parkovat se dá před domem, popřípadě v blízkém okolí. Dům je situován v klidnější části ulice Úvoz. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost - do centra Brna pár minut, zastávka MHD v blízkosti domu. K dispozici od 1.února 2021.

2+1
Brno-střed

Pronájem krásného nového bytu 2+kk, Brno Žabovřesky, sklep, parkovací stání, ulice Královopolská

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízí k pronájmu krásný světlý nový byt 2+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Žabovřesky, ulice Královopolská. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 47 m2, k němu náleží balkón a sklepní kóje. Dispozice bytu: obývací prostor s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, WC, komora a vstupní chodba. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěných el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, horkovzdušná trouba, sklo-keramická deska). Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. Parkovací místa ve vnitrobloku k dispozici. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost - do centra Brna pár minut, zastávka MHD v blízkosti domu. Budova má energetickou náročnost skupiny B. Prohlídky po domluvě.

2+kk
Brno-Žabovřesky

Pronájem kancelářských či obchodních prostor, Brno Královo Pole, parkovací stání, 3 vstupy, ulice Mojmírovo náměstí

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu kancelářské, popřípadě obchodní prostory, o celkové ploše 96,05 m2 v přízemí projektu Park Rezidence na Mojmírově náměstí. Prostor má samostatný služební vchod z domovní chodby a dále 3 venkovní vchody přímo ze zahrady. Prostor je vhodný pro jakýkoli specializovaný obchod, kancelář nebo klientské centrum. Dispozice: samostatná kuchyně se vstupem ze zahrady, sprcha, WC a dále open-space se služebním vchodem a dalšími dvěma vstupy ze zahrady. K prostoru náleží parkovací místo v podzemních garážích. Z ulice Košinova je možný příjezd přímo k prostoru (vhodné pro stěhovací vůz, zásobování, PPL, aj). Na budovu lze umístit cedulku s reklamou, zvonky, a to jak z ulice Mojmírovo náměstí, tak i z ulice Košinova. V blízkosti se nachází pošta a zásilkovna. Projekt Park Rezidence je soubor čtyř bytových domů s přízemními komerčními prostory na Mojmírově náměstí v Králově Poli, což je zárukou dobré občanské vybavenosti a dostupnosti. Jedinečné jsou soukromé zahrady pro relaxaci rezidentů i návštěvníků. Prostor je volný ihned.

open space
Brno-Královo Pole

Prodej stavebního pozemku, veškeré sítě na hranicích pozemku, Brno venkov, městys Medlov

Ve výhradním zastoupení vlastníků pozemku nabízím krásný rovný pozemek pro výstavbu RD v obci Medlov, 25 km od Brna, směrem na Pohořelice. Pozemek se skládá ze dvou parcel o celkové výměře 3332 m2. Na hranici pozemku veškeré IS. Celková možná zastavěnost pozemku je 2400 m2. Pozemek tedy lze využít na vybudování krásného domu s možností maximálního soukromí pro budoucího vlastníka, popřípadě lze pozemky rozdělit, s čímž územní plán počítá. Při rozdělení je minimální plocha pozemku 600 m2. Územní plán tedy počítá s výstavbou rodinných patrových domů. Medlov leží v otevřené bezlesé krajině Dyjsko-svrateckého úvalu při levém břehu řeky Jihlavy. Tato oblast je součástí Přírodního parku Niva Jihlava. V současné době žije v městysi Medlov cca 800 obyvatel. Vzhledem k probíhající výstavbě nových rodinných domů, celkový počet domů a tím i občanů pomalu roste. Do Brna autem cca 25 minut.

Medlov

Pronájem krásného nového bytu 2+kk, Brno Žabovřesky, sklep, parkovací stání, ulice Královopolská

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízí k pronájmu krásný světlý nový byt 2+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Žabovřesky, ulice Královopolská. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 53 m2, k němu náleží balkón a sklepní kóje. Dispozice bytu: obývací prostor s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, WC, komora a vstupní chodba. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěných el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, horkovzdušná trouba, sklo-keramická deska). Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. Parkovací místa ve vnitrobloku k dispozici. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost - do centra Brna pár minut, zastávka MHD v blízkosti domu. Budova má energetickou náročnost skupiny B. Prohlídky po domluvě.

2+kk
Brno-Žabovřesky
Zarezervováno

Prodej pěkného bytu 3+kk, Brno Královo Pole, cihlový dům, garáž, sklep, balkón, zahrada k užívání, ulice Kosmova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji světlý pěkný byt 3+kk ve vyhledávané lokalitě Brno Královo Pole, na ulici Kosmova. Byt je situován ve 3.NP cihlového bytového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu je 71,64 m2, k němu náleží balkón 4,28 m2, velká sklepní kóje umístěná na patře a vyhrazené garážové stání v 1.PP bytového domu, které lze přikoupit za 450.000,- Kč. Byt se prodává jako nezařízený, tzn. kuchyňská linka včetně spotřebičů - varná deska, trouba, myčka, vestavěná malá lednice, malý mrazák, digestoř. Ostatní zařizovací předměty na fotografiích jsou stávajícího nájemníka. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem 30,18 m2, vstupní chodba 12,39 m2, jedna ložnice 12,22 m2, druhá ložnice 11,97 m2, koupelna 3,60 m2, WC 1,28 m2. Za domem se nachází okrasná zahrada s pískovištěm pro děti, která je přístupná pouze rezidentům. Bytový dům je navíc pod kamerovým systémem. Slušné měsíční náklady na bydlení. Byt může být vhodný i na investici. V současné době je zde bezproblémový dlouholetý nájemník s výbornou platební morálkou. Více informací mohu sdělit na požádání. Výborná občanská vybavenost, dopraví dostupnost, zastávka MHD kousek od domu, do centra Brna pár minut. Uvolnění po dohodě.

3+kk
Brno-Královo Pole

Podej prostorného nového bytu 2+1, Brno Veveří, byt po kompletní rekonstrukci, sklep, ulice Údolní

Ve výhradním zastoupením vlastníka objektu nabízím k prodeji krásný světlý byt 2+1 pod označením 301 v atraktivní lokalitě Brno - Veveří, ulice Údolní, v projektu U36. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. CP bytu je 62,3 m2 a k němu náleží sklepní kóje. Dispozice: kuchyně 10,6 m2, ložnice 12,7 m2, druhá ložnice 29,4 m2, koupelna s WC 5,4 m2, vstupní chodba 2,9 m2 a komora 1,4 m2. Cihlový bytový dům právě prochází celkovou rekonstrukcí a výsledkem bude moderní bytový dům poskytující kvalitní bydlení se společnou střešní terasou a upraveným dvorem se zelení. Generální oprava zahrnuje vybudování nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí, výměnu oken, výměnu či repasování dveří a podlahových krytin. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními. Bonusem bude střešní terasa i klidová zóna v podobě upraveného dvoru s dominantou vzrostlého stromu. Na tomto místě budou obyvatelé domu relaxovat mimo ruch města. Byty se prodávají bez kuchyňské linky, vestavěných skříní a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně). Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, v blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost.

2+1
Brno-střed
Zarezervováno

Prodej prostorného bytu 2+1, Brno Veveří, neprůchozí pokoje, cihlový dům, byt po rekonstrukci, ulice Údolní

Ve výhradním zastoupením vlastníka objektu nabízím k prodeji krásný světlý byt 2+1 pod označením 201 v atraktivní lokalitě Brno - Veveří, ulice Údolní, v projektu U36. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. CP bytu je 62,2 m2 a k němu náleží sklepní kóje. Dispozice: kuchyně 10,5 m2, ložnice 12,6 m2, druhá ložnice 29,4 m2, koupelna s WC 5,4 m2, vstupní chodba 2,9 m2 a komora 1,4 m2. Cihlový bytový dům právě prochází celkovou rekonstrukcí a výsledkem bude moderní bytový dům poskytující kvalitní bydlení se společnou střešní terasou a upraveným dvorem se zelení. Generální oprava zahrnuje vybudování nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí, výměnu oken, výměnu či repasování dveří a podlahových krytin. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními. Bonusem bude střešní terasa i klidová zóna v podobě upraveného dvoru s dominantou vzrostlého stromu. Na tomto místě budou obyvatelé domu relaxovat mimo ruch města. Byty se prodávají bez kuchyňské linky, vestavěných skříní a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně). Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, v blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost.

2+1
Brno-střed

Chcete najít nemovitost ke koupi nebo k pronájmu?

Vyplňte následující formulář a já vás kontaktuji hned jak to bude možné.

Vaše kontaktní údaje *

Požadavky na nemovitost

Balkon
Garáž
Terasa
Sklep

Upřesnění poptávky

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/EC („GDPR“)

 

tímto svobodně a dobrovolně uděluji Souhlas JAKOŽTO KLIENT se zpracováním osobních údajů („Souhlas“) Haně Večeřové, IČO: 01713507 se sídlem: Holandská 878/2, Brno, 639 00, kontaktní e-mail: info@hanavecerova.cz.

 

 Kompletní znění všobecných podmínek ke zpracování osobních údajů naleznete zde

Všeobecné podmínky

Vytvořilo FEO