Prodané a pronajaté nemovitosti

Okres:
Nalezeno 163 nemovitostí
Pronajato

Pronájem nového bytu 1+kk, Brno Židenice, zařízený, balkón, parkovací stání, ulice Líšeňská, Rezidence Juliana

Ve výhradním zastoupením vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný nový světlý byt 1+kk + šatna v pěkné lokalitě Brno Židenice, na ulici Líšeňská, v Rezidenci Juliana. Byt je situován ve 3. nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 41,1 m2, k němu náleží prostorný balkón a venkovní vyhrazené parkovací stání, které je již zahrnuto v nájmu. Dispozice bytu: kuchyňský kout s obývacím prostorem, oddělena ložnice shrnovací zástěnou, vstupní chodba, koupelna s WC a šatna. Byt se nabízí jako kompletně zařízený, jak jej můžete vidět na fotografiích. Byt se nachází v klidné čtvrti s výbornou dopravní dostupností, zastávka kousek od domu, do centra zhruba 15 minut. Rezidence Juliana se nachází v přímém sousedství přírodního parku Bílá Hora, nedaleko školy, polikliniky a koupaliště nebo Dělnického domu, před kterým se konají pravidelné farmářské trhy. V rezidenci najdete množství okouzlujících chodníků a přírodních zákoutí uprostřed krásné zeleně. Byt je vhodný pro jednotlivce, pracující pár nebo pro zahraniční klientelu. K nastěhování ihned, prohlídky po domluvě.

1+kk
Brno-Židenice
Pronajato

Pronájem nového krásného bytu 2+kk, Brno centrum, novostavba, zařízený, ulice Rumiště, kousek od Vaňkovky

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný světlý byt 2+kk v atraktivní lokalitě Brno centrum, ulice Rumiště. Byt je situován v 5.NP cihlové novostavby. Celková plocha bytu je 40,39 m2. Dispozice bytu: obývací prostor s kuchyňským koutem 25,35 m2, ložnice 10 m2, vstupní chodba, koupelna a samostatné WC. Byt se nabízí jako kompletně zařízený, jak můžete vidět na fotografiích. V případě zájmu lze ještě dozařídit. Kuchyňská linka včetně spotřebičů (horkovzdušná trouba, varná deska, kombinovaná lednice s mrazícím boxem, sada nádobí), jídelní stůl a dvě židle. V obývacím prostoru je rozkládací sedačka, konferenční stolek, koberec a komoda na uložení věcí. V ložnici je pak manželská postel a šatní skříň. Dále je k dispozici pračka. Výborná občanská vybavenost, do centra pár minut pěšky, v blízkosti nákupní centrum Galerie Vaňkovka, zastávka blízko domu. Parkování může být řešeno formou pronájmu krytého stání v parkovacím domě, který je v bezprostřední blízkosti. Byt je vhodný pro jednotlivce, pracující pár nebo pro zahraniční klientelu. K dispozici ihned. Z důvodu nedodání PENB prozatím uvádíme třídu G.

2+kk
Brno-střed
Pronajato

Pronájem pěkného bytu 2+kk, Brno - Žabovřesky, novostavba, balkón, zařízený, parkovací stání, ulice Sochorova

Ve výhradním zastoupením vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný světlý byt 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Žabovřesky, ulice Sochorova. Byt je situován v 6. nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 54,2 m2, k němu náleží balkón 5,27 m2 a vyhrazené parkovací stání v podzemním patře bytového domu, které je již zahrnuto v ceně. Dispozice bytu: předsíň 8,93 m2, obývací prostor s kuchyňským koutem 24,63 m2, ložnice 12,81 m2, koupelna s WC 5,72 m2. Byt se nabízí jako kompletně zařízený, jak jej můžete vidět na fotografiích. Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost, zastávka kousek od domu. Byt je vhodný pro jednotlivce, pracující pár nebo pro firemní pracovníky. K dispozici ihned. Budova má energetickou náročnost skupiny C.

2+kk
Brno-Žabovřesky
Pronajato

Pronájem zařízeného bytu 4+1, Brno - Bohunice, neprůchozí pokoje, kousek od Campus Square, ulice Pod nemocnicí

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu prostorný světlý byt 4+1 v v atraktivní lokalitě Brno - Bohunice, kousek od Campus Square, ulice Pod nemocnicí. Byt je situován v 6.nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Dům je po kompletní revitalizaci. CP bytu je 86,26 m2, k němu náleží balkón 4,70 m2 a sklep 2,16 m2. Dispozice bytu: předsíň 11,41 m2, kuchyně 8,55 m2, spíž 0,66 m2, komora 0,86 m2, obývací pokoj 19,93 m2, 3 ložnice (12,35 m2, 12,02 m2 a 12,02 m2), koupelna 3,51 m2, WC a šatna 4,70 m2. Byt se nabízí jako kompletně zařízený, jak jej můžete vidět na fotografiích. Pouze manželská postel bude nahrazena buď jiným dvoulůžkem, popřípadě dle přání i 2x jednolůžko. Kuchyňská linka je včetně vestavěných spotřebičů a veškerého nádobí, dále jídelní stůl se 3 židlemi. Vysokorychlostní internet již v ceně pronájmu. Byt je vhodný pro zahraniční klientelu, rodinu s dětmi, pracující páry nebo kamarády či pro slušné studenty. Maximální možný počet osob je 5, kde na jednoho člověka vychází nájemné včetně služeb a internetu na 4.775,- Kč. Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost, zastávka kousek od domu. Volný po domluvě, nejpozději však od října 2018. PENB skupiny C.

4+1
Brno-Bohunice
Pronajato

Pronájem nezařízeného bytu 2+1, Brno - Žabovřesky, balkón, sklep, vhodný pro studenty, ulice Tábor

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu pěkný světlý byt 2+1 v atraktivní lokalitě Brno - Žabovřesky, ulice Tábor. Byt je situován ve 3.NP cihlového domu s výtahem. CP bytu je 50 m2, k němu náleží balkón 2 m2 a sklepní kóje. Byt se pronajímá jako nezařízený, pouze kuchyňská linka s troubou a odsavač par. Dispozice: předsíň, kuchyně se vstupem na balkón a spíž, dvě ložnice (19 m2 a 10 m2), koupelna, samostatné WC. Pokoje jsou neprůchozí. V okolí dobrá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD kousek od domu. Byt je vhodný pro pracující pár, pracující kamarády, rodinu s dítětem nebo pro slušné studenty. Maximální počet osob 3. K dispozici ihned. Budova má energetickou náročnost skupiny C.

2+1
Brno-Královo Pole
Pronajato

Pronájem pěkného nového bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, terasa, novostavba, ulice Božetěchova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu pěkný světlý byt 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova, kousek od Technologického parku. Byt je situován v 6. nadzemním podlaží cihlové novostavby se 2 výtahy. CP bytu je 36,6 m2, k němu náleží terasa 6 m2. Byt se pronajímá jako částečně zařízený: kuchyňská linka se spotřebiči (menší lednice, varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba), dále jídelní stůl se židlemi, v koupelně pračka, jinak je byt nezařízený. Veškeré zařizovací předměty na fotografiích jsou stávajících nájemníků. Jedná se o klidnou oblast s perfektní dostupností na MHD do centra města, nebo např. k VUT nebo IBM. Bezproblémové parkování před domem nebo kousek od domu. V blízkém okolí jsou dostupné všechny služby (např. obchod LIDL, lékárna, restaurace aj.). Možnost zřízení internetu přes společnost UPC. Budova má energetickou náročnost skupiny C. K dispozici od 1.8.2018.

1+kk
Brno-Královo Pole
Pronajato

Pronájem pěkného bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, balkón, zařízený, bytový dům Božetěchova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu pěkný byt 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova, kousek od Technologického parku. Byt je situován ve 3. nadzemním podlaží bytového domu se 2 výtahy. CP bytu je 23 m2, k němu náleží balkón 5 m2. Orientace oken na východ, orientováno do ulice Sportovní. Byt se pronajímá jako kompletně zařízený: kuchyňská linka s vestavěnou lednicí, varnou deskou, odsavačem par. Dále rozkládací sedací souprava, šatní skříň, knihovna, jídelní stůl se židlemi, komoda na uložení věcí, botník a v koupelně pračka. Jedná se o klidnou oblast s perfektní dostupností na MHD do centra města, nebo např. k VUT nebo IBM. Bezproblémové parkování před domem nebo kousek od domu. V blízkém okolí jsou dostupné všechny služby (např. obchod LIDL, lékárna, restaurace aj.). Možnost zřízení internetu přes společnost UPC. Budova má energetickou náročnost skupiny C. K dispozici po domluvě.

1+kk
Brno-Královo Pole
Pronajato

Pronájem krásného bytu 1+kk, Brno - Královo Pole - Sadová, novostavba, terasa, sklep, ulice Karla Kryla

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný nový byt 1+kk v pěkné a atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole - Sadová, ulice Karla Kryla. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Podlahová plocha bytu je 36 m2, k němu náleží terasa 9 m2 a velkorysý sklep 15 m2. Byt se pronajímá jako částečně zařízený: kuchyňská linka včetně spotřebičů (menší lednice, horkovzdušná trouba, varná deska, odsavač par a mikrovlnná trouba), jídelní stůl a 2 židle, v předsíni vestavěná šatní skříň a botník, v koupelně pračka. Ostatní zařizovací předměty na fotografiích jsou stávajícího nájemníka. Okna jsou opatřena venkovními elektrickými žaluziemi, které regulují přirozené světlo v interiéru a zajišťují příjemnou teplotu v bytě v letních měsících. Možnost připojení na internet a kabelovou TV. Bezproblémové parkování u domu. Výborná dopravní dostupnost, zastávka kousek od domu (autobus). Bezprostřední blízkost lesa, turistických a cyklistických tras. K dispozici ihned nebo po dohodě. Energetická náročnost budovy "B" - velmi úsporná.

1+kk
Brno-Královo Pole
Pronajato

Pronájem bytu 4+kk, Brno - město, novostavba, balkón, vyhrazené parkovací stání, ulice Leitnerova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu prostorný byt 4+kk v v atraktivní lokalitě Brno - město, ulice Leitnerova, kousek od centra. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. CP bytu je 113 m2, k němu náleží balkón 4,5 m2 a 2 vyhrazená parkovací stání v 1.PP bytového domu. Dispozice bytu: obývací prostor s kuchyňským koutem (46 m2), 3 neprůchozí ložnice (13 m2, 14 m2 a 14 m2), koupelna s WC (5,3 m2), druhé WC a zbytek plochy tvoří vstupní hala a dva větší úložné prostory (komory). Byt se nabízí jako zařízený, jak můžete vidět na fotografiích. Kuchyňská linka má veškeré spotřebiče (varná deska, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, lednice, digestoř, myčka nádobí). Byt je tedy vhodný pro rodiny, pracující páry nebo studenty. Možnost připojení na internet a kabelovou TV. Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost, zastávka kousek od domu, do centra 5 minut pěšky. Volný ihned. Prohlídky po domluvě.

4+kk
Brno-střed
Prodáno

Prodej chaty v rekreační oblasti Moravské Bránice, celoročně obyvatelná, příjezd až k chatě, zahrada, bazén

Ve výhradním zastoupení vlastníků nemovitosti nabízím k prodeji chatu v rekreační oblasti Moravské Bránice, kousek od Ivančic. Chata má zastavěnou plochu 25 m2, je patrová a podlahová plocha činí 66 m2. K chatě náleží pozemek 387 m2, který je v osobním vlastnictví. Chata se prodává včetně veškerého vybavení, které můžete vidět ve fotogalerii, a to včetně příslušenství jako bazén, zastřešené venkovní sezení a zahradní nábytek. Je zde přivedena voda (pouze sezónní), kanalizace a elektřina. Chata je ihned obyvatelná v pěkném udržovaném stavu s nádherným výhledem na okolní lesy. Chata je podsklepená. Dispozice chaty je 3+kk: přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, WC a vstup na balkón, v patře jsou 2 ložnice. Příjezd přímo k chatě s možností dobrého zaparkování. Dostupnost z Brna cca 25 km autem, vlaková zastávka cca 10 min pěšky. Uvolnění dle dohody s vlastníky. Z důvodu nevyhotovení PENB prozatím uvádíme třídu G.

3+kk
Moravské Bránice

Chcete najít nemovitost ke koupi nebo k pronájmu?

Vyplňte následující formulář a já vás kontaktuji hned jak to bude možné.

Vaše kontaktní údaje *

Požadavky na nemovitost

Balkon
Garáž
Terasa
Sklep

Upřesnění poptávky

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/EC („GDPR“)

 

tímto svobodně a dobrovolně uděluji Souhlas JAKOŽTO KLIENT se zpracováním osobních údajů („Souhlas“) Haně Večeřové, IČO: 01713507 se sídlem: Holandská 878/2, Brno, 639 00, kontaktní e-mail: info@hanavecerova.cz.

 

 Kompletní znění všobecných podmínek ke zpracování osobních údajů naleznete zde

Všeobecné podmínky

Vytvořilo FEO