Prodané a pronajaté nemovitosti

Okres:
Nalezeno 231 nemovitostí
Prodáno

Prodej bytu 2+1, Brno Černá Pole, panelový dům po revitalizaci, balkón, sklep, ulice Bieblova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji prostorný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě Brno Černá Pole, na ulici Bieblova. Byt je situován ve 2.NP panelového domu s výtahem, který je po kompletní revitalizaci. Podlahová plocha bytu je 53,85 m2, k němu náleží balkón 2,17 m2 a sklepní kóje 1,07 m2. Byt se prodává jako nezařízený a je určen k celkové rekonstrukci. Dispozice bytu: kuchyně 8,75 m2, jeden pokoj 18,25 m2, druhý pokoj 18,25 m2 (jsou neprůchozí), vstupní chodba 5,25 m2, koupelna 2,10 m2, WC 0,95 m2, spížka 0,30 m2. Parkování před domem nebo za domem, výborná občanská vybavenost, dopraví dostupnost, zastávka MHD kousek od domu, do centra Brna pár minut. V okolí mateřská škola, jesle, lékárna, supermarket, Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity nebo Univerzita obrany. K dispozici prakticky ihned.

2+1
Brno-sever
Pronajato

Pronájem krásného bytu 1+kk, Brno - Královo Pole Sadová, novostavba, terasa, sklep, ulice Karla Kryla

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný nový byt 1+kk v pěkné a atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole - Sadová, ulice Karla Kryla. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Podlahová plocha bytu je 30,35 m2, k němu náleží terasa 6,6 m2 a velkorysý sklep 12 m2. Byt se pronajímá jako částečně zařízený: kuchyňská linka včetně spotřebičů (menší lednice, horkovzdušná trouba, varná deska, odsavač par a mikrovlnná trouba), jídelní stůl a 2 židle, v předsíni vestavěná šatní skříň a botník, v koupelně pračka. Sedačka na jedné z fotografií patří nájemníkovi. Okna jsou opatřena venkovními elektrickými žaluziemi, které regulují přirozené světlo v interiéru a zajišťují příjemnou teplotu v bytě v letních měsících. Možnost připojení na internet a kabelovou TV. Bezproblémové parkování u domu. Výborná dopravní dostupnost, zastávka kousek od domu (autobus). Bezprostřední blízkost lesa, turistických a cyklistických tras. K dispozici po dohodě. Energetická náročnost budovy "B" - velmi úsporná. Volné po domluvě (březen, duben).

1+kk
Brno-Královo Pole
Pronajato

Pronájem krásného zařízeného bytu 3+kk, Brno Veveří, parkovací stání, sklep, terasa, ulice Grohova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný prostorný byt 3+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Veveří, ulice Grohova. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 80,2 m2, k němu náleží terasa 6,41 m2, sklep 3,65 m2 a vyhrazené parkovací stání ve vnitrobloku, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Dispozice bytu: prostorná vstupní chodba, kuchyňský kout s obývacím prostorem (se vstupem na terasu), dvě ložnice neprůchozí, koupelna, WC. Byt se bude pronajímat jako zařízený - kuchyňská linka včetně el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, myčka, el. trouba, varná deska, digestoř, mikrovlnná trouba). V obývacím prostoru pohodlná sedačka, TV, televizní stolek, dále jídelní stůl se židlemi. V jedné ložnici je manželská postel s nočními stolky a vestavěná šatní skříň. Ve druhé je pouze psací stůl, kancelářská židle a komoda. Ve vstupní hale jsou zabudované šatní skříně, botníky a věšáky na bundy. Možnost připojení na internet a televizi. V okolí veškerá občanská vybavenost, zastávka kousek od domu. K dispozici ihned.

3+kk
Brno-střed
Pronajato

Pronájem prostorného bytu 2+1, Brno Veveří, balkónek, neprůchozí pokoje, ulice Úvoz

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný prostorný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě Brno - Veveří, ulice Úvoz. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Celková plocha bytu je 56,7 m2, k němu náleží malý balkón. Dispozice bytu: kuchyně 12,5 m2, jedna ložnice 16,9 m2, druhá ložnice 14,5 m2, vstupní hala 7,32 m2, koupelna 2,72 m2, WC 1,8 m2, komora 0,96 m2. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, el. trouba, plynový panel, odsavač par, mikrovlnná trouba). V koupelně pračka. Růžový pokoj bude přemalován na bílo. Kuchyně, koupelna a WC po kompletní rekonstrukci. Možnost připojení na kabelovou televizi a internet. Parkovat se dá před domem, popřípadě v blízkém okolí. Dům je situován v klidnější části ulice Úvoz. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost - do centra Brna pár minut, zastávka MHD v blízkosti domu. K dispozici od 1.února 2021.

2+1
Brno-střed
Pronajato

Pronájem krásného nového bytu 2+kk, Brno Žabovřesky, sklep, parkovací stání, ulice Královopolská

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízí k pronájmu krásný světlý nový byt 2+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Žabovřesky, ulice Královopolská. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 47 m2, k němu náleží balkón a sklepní kóje. Dispozice bytu: obývací prostor s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, WC, komora a vstupní chodba. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěných el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, horkovzdušná trouba, sklo-keramická deska). Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. Parkovací místa ve vnitrobloku k dispozici. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost - do centra Brna pár minut, zastávka MHD v blízkosti domu. Budova má energetickou náročnost skupiny B. Prohlídky po domluvě.

2+kk
Brno-Žabovřesky
Pronajato

Pronájem bytu 2+kk, Brno - Královo Pole, novostavba, balkón, sklep, garážové stání, ulice Mojmírovo náměstí, Park Rezidence

Ve výhradním zastoupením vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu pěkný světlý byt 2+kk + šatna v pěkné lokalitě Brno Královo Pole, ulice Mojmírovo náměstí, v komplexu Park Rezidence. Byt je situován ve 2. nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 44,13 m2, k němu náleží prostorný balkón 4,05 m2 a vyhrazené garážové stání v 1.PP bytového domu, které je již zahrnuto v ceně pronájmu. Dispozice: obývací prostor s kuchyňským koutem 19,52 m2, ložnice 12,84 m2, komora (šatna) 3,51 m2, předsíň 3,27 m2, koupelna s WC 4,99 m2. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěných el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, myčka, horkovzdušná trouba, sklo-keramická deska, digestoř, mikrovlnná trouba). Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. Uvnitř tohoto bytového komplexu 4 budov se nachází 3 velké okrasné zahrady, které lze využít k odpočinku a přístup do nich mají pouze rezidenti. V okolí veškerá občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost, do centra pár minut. Prohlídky po domluvě, uvolnění k 15.12.2020.

2+kk
Brno-Královo Pole
Pronajato

Pronájem kancelářských či obchodních prostor, Brno Královo Pole, parkovací stání, 3 vstupy, ulice Mojmírovo náměstí

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu kancelářské, popřípadě obchodní prostory, o celkové ploše 96,05 m2 v přízemí projektu Park Rezidence na Mojmírově náměstí. Prostor má samostatný služební vchod z domovní chodby a dále 3 venkovní vchody přímo ze zahrady. Prostor je vhodný pro jakýkoli specializovaný obchod, kancelář nebo klientské centrum. Dispozice: samostatná kuchyně se vstupem ze zahrady, sprcha, WC a dále open-space se služebním vchodem a dalšími dvěma vstupy ze zahrady. K prostoru náleží parkovací místo v podzemních garážích. Z ulice Košinova je možný příjezd přímo k prostoru (vhodné pro stěhovací vůz, zásobování, PPL, aj). Na budovu lze umístit cedulku s reklamou, zvonky, a to jak z ulice Mojmírovo náměstí, tak i z ulice Košinova. V blízkosti se nachází pošta a zásilkovna. Projekt Park Rezidence je soubor čtyř bytových domů s přízemními komerčními prostory na Mojmírově náměstí v Králově Poli, což je zárukou dobré občanské vybavenosti a dostupnosti. Jedinečné jsou soukromé zahrady pro relaxaci rezidentů i návštěvníků. Prostor je volný ihned.

open space
Brno-Královo Pole
Pronajato

Pronájem krásného nového bytu 2+kk, Brno Žabovřesky, sklep, parkovací stání, ulice Královopolská

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízí k pronájmu krásný světlý nový byt 2+kk ve vyhledávané lokalitě Brno - Žabovřesky, ulice Královopolská. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 53 m2, k němu náleží balkón a sklepní kóje. Dispozice bytu: obývací prostor s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, WC, komora a vstupní chodba. Byt se bude pronajímat jako částečně zařízený - kuchyňská linka včetně vestavěných el. spotřebičů (kombinovaná lednice s mrazícím boxem, horkovzdušná trouba, sklo-keramická deska). Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. Parkovací místa ve vnitrobloku k dispozici. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost - do centra Brna pár minut, zastávka MHD v blízkosti domu. Budova má energetickou náročnost skupiny B. Prohlídky po domluvě.

2+kk
Brno-Žabovřesky
Pronajato

Pronájem pěkného bytu 1+1, Brno Kohoutovice, dvě lodžie, částečně zařízený, ulice Stamicova

Ve výhradním zastoupením vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu pěkný světlý byt 1+1 v klidné lokalitě Brno Kohoutovice, ulice Stamicova. Byt je situován ve 3. nadzemním podlaží panelového domu bez výtahu s krásným výhledem a okny situovanými na jih. Celková plocha bytu je 33,1 m2 a k němu náleží dvě lodžie. Dispozice: pokoj s lodžií 15,8 m2, kuchyň s lodžií 7,4 m2, předsíň 2,7 m2, koupelna se sprchovým koutem a s WC 4,2 m2. Byt je částečně vybavený: kuchyňská linka, plynový sporák, digestoř, lednice s mrazákem, kuchyňský stolek a židle. V pokoji je velká šatníková skříň a další menší skříňky. V koupelně pračka, v předsíni věšák na kabáty a menší botník. V bytě je zděné jádro, bezpečnostní dveře a k bytu náleží pěkná sklepní kóje. Možnost parkování u domu. Městská část Kohoutovice disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností. Dobrá dopravní dostupnost, zastávka MHD kousek od domu, do centra půl hodinky. K dispozici ihned, prohlídky po domluvě.

1+1
Brno
Prodáno

Prodej pěkného bytu 3+kk, Brno Královo Pole, cihlový dům, garáž, sklep, balkón, zahrada k užívání, ulice Kosmova

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji světlý pěkný byt 3+kk ve vyhledávané lokalitě Brno Královo Pole, na ulici Kosmova. Byt je situován ve 3.NP cihlového bytového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu je 71,64 m2, k němu náleží balkón 4,28 m2, velká sklepní kóje umístěná na patře a vyhrazené garážové stání v 1.PP bytového domu, které lze přikoupit za 450.000,- Kč. Byt se prodává jako nezařízený, tzn. kuchyňská linka včetně spotřebičů - varná deska, trouba, myčka, vestavěná malá lednice, malý mrazák, digestoř. Ostatní zařizovací předměty na fotografiích jsou stávajícího nájemníka. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem 30,18 m2, vstupní chodba 12,39 m2, jedna ložnice 12,22 m2, druhá ložnice 11,97 m2, koupelna 3,60 m2, WC 1,28 m2. Za domem se nachází okrasná zahrada s pískovištěm pro děti, která je přístupná pouze rezidentům. Bytový dům je navíc pod kamerovým systémem. Slušné měsíční náklady na bydlení. Byt může být vhodný i na investici. V současné době je zde bezproblémový dlouholetý nájemník s výbornou platební morálkou. Více informací mohu sdělit na požádání. Výborná občanská vybavenost, dopraví dostupnost, zastávka MHD kousek od domu, do centra Brna pár minut. Uvolnění po dohodě.

3+kk
Brno-Královo Pole

Chcete najít nemovitost ke koupi nebo k pronájmu?

Vyplňte následující formulář a já vás kontaktuji hned jak to bude možné.

Vaše kontaktní údaje *

Požadavky na nemovitost

Balkon
Garáž
Terasa
Sklep

Upřesnění poptávky

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/EC („GDPR“)

 

tímto svobodně a dobrovolně uděluji Souhlas JAKOŽTO KLIENT se zpracováním osobních údajů („Souhlas“) Haně Večeřové, IČO: 01713507 se sídlem: Holandská 878/2, Brno, 639 00, kontaktní e-mail: info@hanavecerova.cz.

 

 Kompletní znění všobecných podmínek ke zpracování osobních údajů naleznete zde

Všeobecné podmínky

Vytvořilo FEO